НОВИНИ

Кармазін обіцяє не залишати в спокої ЦВК і зруйнувати "цей Карфаген"

Депутат минулих скликань Юрій Кармазін, за судовими позовами якого депутатів парламенту позбавляють мандатів, заявляє, що Центрвиборчком у спокої залишати не збирається. Про це Кармазін сказав в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

"У Партії захисників Вітчизни понад 70 тисяч людей. Вони є кругом, тому вони збирають такі речі як докази", - заявив він, демонструючи сфальсифіковані виборчі бюлетені.

"Запевняю вас, що Центральну виборчу комісію у спокої не залишу. Цей Карфаген буде розрушений. Бо там якраз все і варилося, і вариться сьогодні", - сказав Кармазін.

За його словами, ЦВК не мала права не встановлювати результати виборів на 5 "проблемних" округах.

"Всі погодилися з тим, що по 5 округах, які назвали раптом проблемними, неможливо встановити результат. Такого немає в законі. Зобов’язані були встановити результат", - підкреслив екс-депутат.

"Я не зупинюсь на тому, щоб доводити суспільству, що ЦВК виконує нехорошу місію", - додав він.

У свою чергу депутат від Партії регіонів Микола Левчено зачвив , що ПР планує на цьому тижні внести поправку, що регулюватиме законодавство щодо позбавлення депутатів мандатів.

"Це не питання не захисту нас, а захисту парламенту як конституційного органу", - пояснив Левченко.

Він також вважає, що Кармазін «маріонетка в чужих руках».

«До нього ниточки прив'язані: хтось же цим всім управляє", - сказав регіонал, і запевнив, що й гадки не має, хто управляє Кармазіним.

Як повідомлялось, екс-депутат Юрій Кармазін подав до Вищого адміністративного суду позов з вимогою позбавити Маркова депутатського мандата у зв'язку з тим, що правоохоронці виявили що на виборах на користь Маркова було сфальсифіковано 6038 бюлетенів.

12 вересня суд зобов'язав ЦВК позбавити депутатського мандата Маркова.

Марков вважає, що його обвинувачення у фальсифікаціях на виборах пов'язані з тим, що він виступає проти євроінтеграції України.

Також Марков заявив про масове прослуховування депутатів спецслужбами та про тиск на депутатів всередині фракції ПР.

"Фракція тримається на страху. Одних лякають позбавленням мандата, інших – проблемами з бізнесом", - пояснив Марков.

Нагадаємо, раніше Кармазін обіцяв продовжити подавати судові позови щодо позбавлення мандатів ще шістьох депутатів від ПР та позафракційних, та не виключає позбавлення президентських повноважень Віктора Януковича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.