НОВИНИ

Тимошенко про справу Щербаня: Це відчайдушна спроба Януковича пожиттєво утримати мене у в’язниці

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявляє, що справа її причетність до організації вбивства Євгена Щербаня є абсурдною та грубо сфабрикованою. Про це вона сказала в інтерв'ю Українській правді.

«Тяжкість кримінальних справ, які проти мене фабрикуються, прямо пропорційна страху Віктора Федоровича програти мені президентські вибори в 2015 році. Справа Щербаня — це його відчайдушна спроба утримати мене у в’язниці по життєво», - написала Тимошенко.

На думку політика, зараз справа Щербаня призупинена, оскільки «Віктор Федорович зрозумів, що поки рішення Європейського суду з прав людини є обов’язковими для України, ця справа безперспективна».

«Я переконана, що вирок за нею буде досить швидко скасовано в Європейському суді, і це обернеться для президента України черговою всесвітньою поразкою та приниженням. Занадто ця справа абсурдна та грубо сфабрикована», - заявила Тимошенко.

Політик додала, що не має намір виправдовуватись у  непричетності до справи Щербаня.  «Ви питаєте мене, за чиїм замовленням вбито Щербаня? Вибачте, але я - не експерт з цих питань. Я не хочу заглиблюватися в донецькі бандитські війни 90-х. Страшно знати, що у нас, в Україні, діялось те криваве пекло, в якому вони нищили один одного», - написала Тимошенко, водночас згадавши про останнє інтерв’ю Щербаня, в якому він заперечує конфлікт з Павлом Лазаренком.

Нагадаємо, 18 січня генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що розслідування кримінальної справи щодо вбивства Щербаня завершено і Тимошенко «вручено підозру» в організації цього злочину.

На стадії досудового розслідування справи про вбивство Щербаня як свідків допитали Ігоря Мар'їнкова, Сергія Зайцева, Володимира Щербань, Олександру Кужель, Сергія Таруту, Віталія Гайдука та Петра Кириченка.

6 червня досудове слiдство у справi про вбивство Щербаня вчергове було призупинено

Читайте також: Генпрокуратура з березня демонструє готовність передати справу Щербаня до суду

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.