НОВИНИ

У Азарова знайшли 120 млн грн на українсько-китайське "національне" кіно

Кабінет міністрів виділив Міністерству культури 120 млн грн на фінансування спільного українсько-китайського кінопроекту в рамках співпраці між урядами України і Китаю.

Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів, розміщеному на офіційному сайті уряду, Міністерство культури є головним розпорядником бюджетних коштів, виділених на реалізацію спільного кінопроекту.

Уряд доручив Мінфіну забезпечити визначення бюджетної програми, закріплення за нею кодів програмної та функціональної класифікації видатків і кредитування бюджету, передбачити бюджетні призначення на 2014 рік для реалізації кінопроекту.

В держбюджеті-2013 за статтею "створення та розповсюдження національних фільмів, фінансова підтримка підприємства" Національний центр Олександра Довженка "виділено 145, 2 млн грн (141,4 млн 0 грн. - На створення і розповсюдження національних фільмів, 3,8 млн - на фінансову підтримку Національного центру О. Довженка.

Читайте також: Гроші на кадри

Як повідомлялось, за шість років Китай заробив в Україні $20 млрд.

Нагадаємо, у червні Україна і Китай підписали угоду про надання нашій державі можливість залучення $3 млрд на реалізацію проектів в агросекторі. Крім того, у липні сторони підписали договір про про співпрацю в реалізації програми заміщення в Україні споживання природного газу вугіллям на загальну суму $3,66 млрд. Ці угоди уже забезпечені змінами до українського законодавства про надання держгарантій для китайських кредитів.

Читайте також: В український прокат потрапляє лише половина фільмів, профінансованих державою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.