НОВИНИ

Симоненко: доступ журналістів на збори щодо референдуму обмежили заради безпеки

Лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що вибір стадіону «Спартак» для проведення зборів щодо всеукраїнського референдуму про приєднання України до Митного союзу був зумовлений виключно бажанням організаторів заощадити. Про це він сказав в коментарі Укрінформу.

«Вартість оренди в приміщенні палацу «Україна» коштує 250 тисяч, а у виставкових павільйонах оренда квадратного метра - 30 євро. Тому ми вирішили що будемо проводити збори на стадіоні, оскільки це в десятки разів дешевше», - сказав Симоненко.

В той же час він пояснив, що доступ журналістів був обмежений з міркувань безпеки.

«Враховуючи, в яких умовах ми проводили цей захід і що постійно погрожують народу України, затикаючи рота і не допускаючи проведення цих зборів, ми обмежили акредитацію і закрили її у четвер, розуміючи, що нам потрібно забезпечити порядок і безпеку учасників. Сподіваюся, ви, журналісти, розумієте, що таке безпека людей, тому прошу не ображатися на нас», - сказав Симоненко.

Голова КПУ також наголосив, що захід відбувся законно з дотриманням усіх вимог - від реєстрації і розміщення учасників до підготовки необхідних документів, які будуть направлені до ЦВК.

Як відомо, 8 вересня у Києві, попри заборону Окружного адміністративного суду, КПУ провела збори громадян щодо приєднання України до Євразійського економічного співтовариства. На заході також був присутній член ЦВК Юрій Донченко. Він пояснив, що прийшов на збори як фізична особа, а не представник комісії.

За результатами зібрання було ухвалене питання, яке КПУ планує винести на референдум: " Чи підтримуєте ви приєднання України до Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації?” із варіантами відповіді “так” чи “ні”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.