НОВИНИ

Комуністи визначилися з питанням референдуму щодо вступу до ЄврАзЕС і розійшлися

Організовані Компартією збори громадян України щодо ініціювання проведення всеукраїнського референдуму затвердили питання, яке на нього виноситиметься.

Учасники зборів розглянули 4 питання: про доцільність проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо вступу України до Євразійського економічного співтовариства»; про точне формулювання питання, що пропонується винести на референдум; утворення персонального складу ініціативної групи з проведення референдуму; про призначення уповноваженого представника цієї ініціативної групи.

Учасниками зборів було визначено, що питання, яке виноситиметься на референдум, звучатиме так: “Чи підтримуєте ви приєднання України до Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації?” із варіантами відповіді “так” чи “ні”.

Також затверджено персональний склад ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою у кількості 9 тис. 892 особи.

Лідер КПУ Петро Симоненко під час розгляду цього питання зазначив, що ці люди повинні будуть, зокрема, збирати підписи громадян зі вимогою про проведення всеукраїнського референдуму.

Загалом усі 4 питання одноголосно були підтримані усіма 2508 зареєстрованими учасниками зборів.

Наразі збори громадян щодо ініціювання проведення всеукраїнського референдуму завершилися.

Нагадаємо, 8 вересня у Києві, попри заборону Окружного адміністративного суду, КПУ провела збори громадян щодо приєднання України до Євразійського економічного співтовариства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.