НОВИНИ

У Грузії пам’ятник Сталіну вирішили демонтувати через тиждень після встановлення

У центрі Східної Грузії – в місті Телаві, демонтують пам’ятник Йосіпу Сталіну, який був встановлений без дозволів місцевої влади 1 вересня. Відповідне рішення прийняли в Телавському муніципалітеті, повідомив голова адміністрації Телаві Гіві Метревелі.

«Ми вже попередили керівництво товариства «Сталінець» про те, що в 5 -денний термін вони повинні демонтувати своїм коштом монумент. Думаю, це розумний термін. Якщо пам'ятник не буде демонтовано, то після закінчення 5 днів, це зробить муніципалітет» , - заявив керівник адміністрації Телаві.

В той же час в організації, що встановила пам’ятник, заявили, що не мають коштів на демонтаж монумента.

 «На цей пам'ятник ми збирали гроші 5 місяців. Зараз, так відразу, ми не зможемо його прибрати. І потім, я не розумію, хто боїться тіні Сталіна?! Якщо муніципалітет демонтує цей пам'ятник, ми постараємося знову його встановити», - сказав керівник організації Шота Лазаріашвілі.

Нагадаємо, пам'ятник Сталіну в Телаві урочисто відкрили 1 вересня біля  меморіалу загиблим у Другій світовій війні. Того ж дня представник міської влади заявив, що  сакребуло не видавало жодного дозволу на встановлення пам'ятника.

В ніч на 2 вересня невідомі облили пам’ятник помаранчевою фарбою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.