НОВИНИ

Кармазін не виключає можливості позбавлення Януковича президентських повноважень

Колишній народний депутат Юрій Кармазін вважає, що через суд можна позбавити повноважень не лише депутатів, але й президента, якщо з’ясується, що під час президентських виборів були порушення. Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода, коментуючи ситуацію з позбавленням , повноважень народних депутатів за його позовами.

За словами Кармазіна, «якщо виявиться, що сфальшовані там матеріали, і це виллється десь, то, звісно, треба так питання ставити».

Кармазін нагосив, що виявляти порушення і позбавляти повноважень тих, хто став депутатом завдяки порушенням, важливо саме з огляду на наступні президентські вибори.

Як повідомлялось, наразі Вищий адміністративний суд України розглядає позов Юрія Кармазіна про скасування постанови ЦВК про реєстрацію депутата-мажоритарника Ігоря Маркова.

Кармазін подав позов з вимогою позбавити Маркова депутатського мандата у зв'язку з тим, що правоохоронці виявили  що на виборах на користь Маркова було сфальсифіковано 6038 бюлетенів.

Також Кармазін обіцяє продовжити подавати судові позови щодо позбавлення мандатів ще шістьох депутатів від ПР та позафракційних.

Нагадаємо також, що 8 лютого Вищий адмінсуд за позовом Кармазіна позбавив депутатських повноважень двох народних депутатів - позафракційного Домбровського, обраного у Вінницькому окрузі №11 та Павла Балогу, обраного в окрузі №71 на Закарпатті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.