НОВИНИ

На Донеччині Клюєва зустріли п'ятикласники з прапорами ПР

На урочистий мітинг в меморіальному комплексі «Савур-Могила» на Донеччині, який відбувся з нагоди 70-ї річниці визволення Донбасу від нацистів під час Другої світової війни, зібрали школярів з довколишніх сіл та держслужбовців, пише Gazeta.ua.

У мітингу біля меморіального комплексу "Саур - Могила" взяв участь секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв. Також були присутні керівники Донецької області та ветерани Другої світової війни.

Видання відзначає, що до "Савур- Могили" також приїхали десятки автобусів з держслужбовцями. Також привезли  учнів 5 - 11 класів з навколишніх міст.

Школярі розповіли, що їх на весь день звільнили від занять.  

Як розповіла п'ятикласниця з міста Кіровське,  прапори Партії регіонів їм роздали вчителі.

Видання відзначає, що педагоги розставили дітей уздовж маршруту руху високопоставлених осіб і зобов'язали стояти з прапорами.

"Прапори, як і значки, пілотки і друковану продукцію Партії регіонів роздавали всім охочим в партійних наметах. Міліціонерів, що охороняють порядок теж забезпечили агітаційною продукцією - в руках у правоохоронців були парасольки з логотипом ПР», - пише Gazeta.ua.

Офіційна частина свята тривала 40 хвилин. Після від’їзду високо посадовців  біля підніжжя "Савур-Могили" розпочалось народне свято - з виступом місцевих артистів та польовою кухнею.

Нагадаємо, у червні у Донецьку школярі з прапорами Партії регіонів прийшли на свято  російської мови до погруддя Алєксандра Пушкіна. 

До 1 вересня влада Криму подарувала кожному школяру автономії щоденник з рекламою Партії регіонів та її функціонерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.