НОВИНИ

У Національній опері обурені висловлюванням солістки щодо українських шкіл

Генеральний директор Національної опери України Петро Чуприна заявляє, що коментар солістки опери Катерини Абдулліної щодо україномовних шкіл викликає відверте обурення. Про це йдеться в заяві, розміщеній на сайті театру.

«Шокуючий коментар солістки опери Катерини Абдулліної  щодо її ставлення до національних цінностей України викликав у нас відверте обурення. Вочевидь, що це недолугі спроби хоч якимсь чином привернути до себе увагу, хоча б шляхом скандалу», - йдеться у заяві.

Наголошується, що  колектив опери сподівається, що «справжні поціновувачі оперного мистецтва зможуть відокремити хворобливу спробу пані Абдулліної довести свою належність до митців високого ґатунку від реальних настроїв і уподобань співаків, їхнього ставлення до рідної української мови і культури».

Насамкінець гендиректор запитує, як Абдулліна надалі уявляє собі роботу в Національній опері України, "в такому ненависному для неї україномовному оточенні".

Нагадаємо, солістка Національної опери України Катерина Абдуліна у соціальній мережі Facebook в одному з коментарів заявила, що рада тому, що віддала свою доньку до російськомовної школи, в якій "контингент батьків та дітей відрізняється від бидлячих українських шкіл".

В коментарі "Комсомольській правді в Україні"  Абдулліна заявила, що не залишала на своїй сторінці у соцмережі образливий пост, а її  акаунт у соцмережі зламали.

Міністерство культури вимагає публічного вибачення від солістки Національної опери України Катерини Абдуліної за образливі висловлювання щодо українських шкіл.

Група народних депутатів від ВО "Свобода" направили звернення до глави Служби безпеки України, генерального прокурора, міністра внутрішніх справ і міністра культури з вимогою притягнення Абдуліної до кримінальної відповідальності у зв'язку з розпалюванням міжнаціональної ворожнечі та поширенням українофобських висловлювань на власній сторінці в Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.