НОВИНИ

Путін обіцяє допомагати Сирії у разі війни

У разі початку нанесення по Сирії військового удару Росія продовжуватиме надавати їй допомогу шляхом поставок зброї і співробітництва в економічній сфері. Про це заявив президент РФ Владімір Путін на підсумковій прес-конференції на саміті G-20.

"Чи будемо ми допомагати Сирії? Будемо. Як і зараз допомагаємо. Ми постачаємо зброю, співпрацюємо в економічній сфері. Сподіваюся, більше буде і співробітництва гуманітарного, зокрема і у вигляді поставок гуманітарної допомоги з надання підтримки тим людям, цивільному населенню, яке опинилося в дуже важкій ситуації сьогодні", - сказав Путін, відповідаючи на питання, чи стане Росія надавати підтримку Сирії в разі нанесення по ній військового удару.

Як відомо, США заявили про факти, які свідчать про застосування хімічної зброї в околицях Дамаска, і надали Росії відповідні докази.

"Ми направили до Росії людей, які надали докази, що стосуються останньої хімічної атаки. Але вони (російська сторона - ред.) віддали перевагу не повірити цьому або, принаймні, не визнавати це публічно", - сказав держсекретар США.

У Росії назвали докази про використання хімічної зброї в Сирії непереконливими. Раніше російський президент Владімір Путін назвав «дурницею несусвітньою» оприлюднену США інформацію про застосування урядовими військами Сирії хімічної зброї. За словами Путіна, це «провокація», оскільки, армія і так успішно вела бої з повстанцями у районі Дамаска.

В той же час французький прем'єр-міністр Жан-Марк Еро 2 вересня передав парламенту надані розвідкою країни докази застосування в Сирії хімічної зброї.

4 вересня Комітет з міжнародних відносин сенату США прийняв проект резолюції, що схвалює використання військової сили в Сирії.

Читайте також Ігор Семиволос: Сирійська влада і повстанці погодяться на переговори після втрати шансів на остаточне знищення одне одного

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.