НОВИНИ

Прокурори у справі ЄЕСУ похвалились своїм терпінням

Державне обвинувачення наразі не наполягає на примусовому доправленні екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на засідання Київського районного суду Харкова у справі ЄЕСУ. Про це заявила прокурор Марина Капінос після чергового перенесення засідання суду через відсутність Тимошенко.

«Ми поки враховуємо, що Тимошенко перебуває в лікарні, і, напевно, наше терпіння ще не закінчилося», - сказала Капінос.

Прокурор також зазначила, що ситуація в суді незмінна.  «Підсудна не з’являється  до суду, посилаючись на норми якогось невідомого закону і на неіснуюче рішення Верховного суду України», - заявила вона.

Як відомо, 6 вересня у судовому процесі в справі про діяльність корпорації "Єдині енергетичні системи України" оголосили  перерву до 23 вересня.

Суд ухвалив вважати неможливим розглядати справу за відсутності підсудної Юлії Тимошенко та її захисника.

Напередодні Державна пенітенціарна служба повідомила, що 6 вересня Тимошенко написала заяву, у якій вкотре відмовилася бути присутньою на судовому засіданні по справі ЄЕСУ

Суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. Тимошенко «обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку».

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.