НОВИНИ

У Києві покажуть україномовну версію фільму "За двома зайцями"

В рамках 43-го міжнародного кінофестивалю "Молодість" у Києві покажуть відреставровану стрічку "За двома зайцями" Віктора Іванова з віднайденою оригінальною українською звуковою доріжкою. Про це заявив генеральний директор фестивалю Андрій Халпахчі на прес-конференції 5 вересня.

"Щирий уклін нашому Національному центру Олександра Довженка, який дійсно за ці останні роки провів фантастичну роботу. Це була мрія актриси Маргарити Криніциної, як відомо з багатьох її інтерв'ю, - знайти оригінальну фонограму, оригінальну текстову версію фільму "За двома зайцями". Вона віднайдена. Зараз її реставрують", - сказав Халпахчі, уточнивши, що реставрована версія, яку буде показано на МКФ "Молодість", немає нічого спільного з тим фільмом, що поширюють в інтернеті.

Халпахчі вказав, що  показ  фільму "За двома зайцями" просто неба у Києві буде реалізовано спільно з Київською міською держадміністрацією.

"З цього показу ми хочемо зробити подію для міста. Ми запланували це на 20 жовтня. Ми сподіваємося, що всі дощі будуть вичерпані у вересні і буде гарна погода", - додав гендиректор «Молодості».

Він розповів, що наразі розглядаються кілька варіантів місця показу: Андріївський узвіз, Софійська площа та Хрещатик. "Це буде безкоштовний показ. І всі кияни й гості міста зможуть подивитися. Наше завдання - організувати якісну проекцію і щось цікаве навколо. Ми мріємо зробити з цього справжнє свято", - підсумував Халпахчі.

Відомо, що 43-ій МКФ «Молодість» розпочнеться 19 жовтня показом нового ігрового фільму Анджея Вайди «Валенса. Людина надії»  про Лєха Валенса, екс-президента Польщі та лауреата Нобелівської премії миру.

Спеціальний гість фестивалю - австрійський режисер, сценарист та продюсер Ульріх Зайдль. На «Молодості» покажуть   ретроспективу Ульріх Зайдль.  

 43-й Київський МКФ «Молодість» відбудеться 19-27 жовтня.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.