НОВИНИ

У ПР пояснили кнопкодавство в Раді шкідливою звичкою партійця

Депутат від Партії регіонів Анатолій Близнюк заявив, що його колега по фракції Сергій Матвієнков під час сесійного засідання ВР 5 вересня був змушений голосувати за Володимира Бойка, оскільки останній затримався на перекурі. Про це Близнюк сказав в ефірі 5 каналу.

"Я знаю і Матвієнкова, і Бойка. І Бойко — курець ще той, через кожні 20 хвилин ходить курити. Він там весь час був, сидів, ну ось вийшла людина...", - сказав Близнюк.

Разом з тим він вказав, що Матвієнков, який натиснув кнопку для голосування замість Бойка, "був неправий".

Нагадаємо, журналісти зафіксували,  як під час засідання Ради 5 вересня народний депутат  від Партії регіонів Сергій Матвієнков голосує за себе та за свого колегу.

Під час першого засідання третьої сесії ВР активісти зафіксували, як депутат з фракції Партії регіонів Віталій Борт проголосував за себе та Ельбруса Тедеєва.

у червні голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов пояснив, що депутати від фракції Партії регіонів деколи свідомо голосують за інших.

Народний депутат від Партії регіонів Олексій Азаров вважає неперсональне голосування у ВР "в принципі неправильним", однак допустимим у разі надзвичайної ситуації.

У лютому ВР внесла зміни до регламенту про обов'язкове персональне голосування та вилучення карток депутатів, не присутніх на сесійному засіданні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.