НОВИНИ

Янукович пропонує Раді позачергово схвалити угоду про антипіратську операцію НАТО

Президент Віктор Янукович пропонує Верховній Раді невідкладно ратифікувати угоду, що дозволяє участь України в операції НАТО «Океанський Щит». Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Президент вніс на розгляд ВР проект Закону «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Україною та Організацією Північноатлантичного договору про участь України в операції «Океанський Щит», визначивши цей законопроект як невідкладний для позачергового розгляду», - йдеться у повідомленні.

Також президент направив до Ради законопроекти «Про ратифікацію Додаткового протоколу до Європейської хартії місцевого самоврядування про право участі у справах органу місцевого самоврядування» та «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект «Реабілітація гідроелектростанцій») між Україною та Європейським інвестиційним банком» та  

Нагадаємо, 22 лютого  міністр оборони Павло Лебедєв підписав у Брюсселі документ про участь України в операції НАТО “Океанський щит” проти піратів у північно-західній частині Індійського океану.

Згідно з угодою,  фрегат “Гетьман Сагайдачний” із палубним вертольотом та групою спецназу може приєднатися до інших кораблів, які патрулюють небезпечні води, вже цієї осені після навчань «Sea Breeze».

Читайте також: Позаблокова Україна залишається партнером НАТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.