НОВИНИ

Янукович запевнив, що Україна надалі зменшуватиме закупівлі російського газу

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна продовжить купувати газ на європейському ринку та скорочуватиме споживання російського газу. Про це він сказав під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій, повідомляє прес-служба президента.

«Ми й далі будемо йти тим шляхом (диверсифікації постачань газу-ред.), якщо ми не знайдемо спільну мову з нашими російськими партнерами», - сказав Янукович.

Він вказав, що Україна вже скоротила споживання російського газу. «Якщо ми споживали у 2010 році 41 мільярд м³ газу, то в цьому році ми вже вийдемо приблизно на цифру 27 мільярдів м³», - сказав Янукович.

Президент також зазначив, що в Україні збільшились обсяги видобутку власного газу.  «Фактично, з 2010 року до цього часу ми підняли власний видобуток газу на 3 мільярди м³. Сьогодні ми видобуваємо вже близько 21 мільярда м³ власного газу», - наголосив Янукович.

Він вказав, що Україна надалі має нарощувати обсяги видобутку вугілля. Відтак видобуток вугілля в Україні збільшився з 69 мільйонів тонн у 2009 році до 86-87 мільйонів тонн у 2013 році.

Янукович  також підкреслив перспективи вироблення синтетичного газу з вугілля. «Сьогодні опрацьовується це питання і знаходиться вже в стадії вирішення будівництво трьох заводів із виробництва синтетичного газу», - додав він

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.