НОВИНИ

  ▪   Алла Лазарева

У Раді Європи поговорили про торговельну війну Росії проти України

На засіданні Політичного комітету ПАРЄ, що відбулося 5 вересня у Парижі, йшлося, зокрема, про торговельну війну Росії проти України, повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

Виступаючи на засіданні, депутат від «Батьківщини» Леся Оробець закликала колег по Парламентській Асамблеї засудити дії Москви. “Йдеться про політичний тиск на Україну, подібний до того, що здійснювався раніше, під різними приводами, на Грузію, Польщу, країни Балтики, Молдову та інші держави. Ця війна має бути засуджена,” - заявила Оробець.

Депутат також висловила думку, що референдум про вступ до Митного Союзу воліють зорганізувати в Україні проросійські сили, які матимуть широкі можливості до фальсифікації результатів. “Прошу продовжувати зовнішній тиск на наш уряд виконати всі взяті на себе зобов’язання в зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС”, - звернулася Оробець до депутатів національних парламентів країн-членів Ради Європи.

У ході засідання публічних заперечень щодо геополітичної природи торгового конфлікту між Росією та Україною не було висловлено.

Натомість, в аналогічному сенсі, висловилися представники грузинської опозиції та Швеції.

Цими днями Рада Європи також затвердила попередній проект порядку денного на осінню сесію ПАРЄ. Україну обговорювати не заплановано, якщо питання не постане в режимі термінових слухань.

Нагадаємо, Європейський парламент вніс до порядку денного пленарного засідання в Страсбурзі 9-12 вересня питання про тиск з боку Росії на країни Східного партнерства

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.