НОВИНИ

Суд завтра продовжить вирішувати долю мандата регіонала Маркова

Вищий адміністративний суд переніс на 6 вересня розгляд позову колишнього депутата Верховної Ради Юрія Кармазіна до Центральної виборчої комісії з вимогою позбавити мандата народного депутата від Партії регіонів Ігоря Маркова. Про це сказав головуючий суддя Юрій Цвіркун.

Суд переніс засідання у зв’язку з тим, що адвокат Маркова не встиг ознайомитися з усіма томами справи, які надало Міністерство внутрішніх справ за фактом фальсифікації результатів виборів по округу № 133 ( Одеса).

Засідання розпочнеться 6 вересня в 11.15 .

Марков вважає, що звинувачення його у фальсифікаціях на виборах пов'язані з тим, що він виступає проти євроінтеграції України і не має наміру голосувати за законопроекти , що сприяють підписанню угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Як відомо, Ігор Марков був обраний до Верховної Ради у 133 одномандатному окрузі, де він балотувався як самовисуванець. Тоді чинний депутат набрав 26,6% голосві виборців. На другому місці опинився син одеського міського голови Олексія Костусєва - Олексій Гончаренко (20,46% голосів).

Юрій Кармазін подав позов з вимогою позбавити Маркова депутатського мандата у зв'язку з тим, що правоохоронці виявили  що на виборах на користь Маркова було сфальсифіковано 6038 бюлетенів.

У лютому Вищий адмінсуд за позовом Кармазіна позбавив депутатських повноважень двох народних депутатів - позафракційного Домбровського, обраного у Вінницькому окрузі №11 та Павла Балогу, обраного в окрузі №71 на Закарпатті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.