НОВИНИ

Російські дипломати знайшли головних ворогів євразійської інтеграції України серед влади Литви

Посольство Росії у Вільнюсі розцінює заяву голови МЗС Литви про тиск Москви на Київ у питанні євроінтеграції як спробу перешкодити розвиваються на євразійському просторі інтеграційним процесам.

"Розцінюємо коментар міністра закордонних справ Литви як спробу чинити тиск на Україну, з одного боку , і як прагнення негативно вплинути на двосторонні російсько-українські відносини , бажання перешкодити поступально розвиваються на євразійському просторі інтеграційним процесам - з іншого" , - йдеться в коментарі посольства Росії.

У повідомленні наголошується , що "російська сторона не в меншій мірі , ніж Литва поважає вибір українського народу з будь-якого питання, в тому числі й з проблематики інтеграції".

Як повідомлялось, міністр закордонних справ Литви Лінвас Лінкявічюс заявив, що тиск Росії на Україну у питанні євроінтеграції негативно позначиться на відносинах Євросоюзу та Росії.

Раніше Лінкявічюс заявляв, що Росія має поважати суверенний вибір України у сфері європейської інтеграції, та назвав неприйнятним будь-який тиск на Київ, пов'язаний із можливим підписанням угоди про асоціацію.

Нагадаємо, міністри закордонних справ країн Північної Європи та Балтії на зустрічі в Швеції засудили тиск Росії на Україну і Молдавію, щоб примусити їх відмовитися від договорів про асоціативне членство та вільну торгівлю з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.