НОВИНИ

Опозиція наполягає на виборах у проблемних округах 15 грудня

Опозиція вимагає проведення виборів у 5 проблемних округах 15 грудня. Про це журналістам заявив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

"Ми як опозиція наполягаємо на проведенні виборів 15 грудня, бо на це число призначено вже  більше 200 виборів, і вся виборча машина буде задіяна 15 числа", – сказав Яценюк.

"Інакше під новорічною ялинкою, шампанським і олів'є ще йтимуть оскарження виборів", – додав він.

"Тому наша логіка чітка: призначити вибори на 15 грудня. І визначити терміни підбиття  підсумків до Нового року. З цією логікою погоджуються регіонали, але поки не погоджуються голосувати", – сказав Яценюк.

Водночас регіонал Володимир Олійник заявив, що його фракція наполягає на виборах у 7 округах у грудні. При цьому регіонал не назвав чіткої дати.

"Як ми можемо вирахувати дату, коли закон буде підписаний? А дата виборів вираховується від дати підписання закону", – сказав він.

Як повідомлялось, 4 вересня Яценюк повідомив, що лідери фракції "домовилися про законопроект про вибори у 5-ти проблемних округах (№ 94, 132, 194, 197, 223)". "По інших проблемних округах питання не порушується", - сказав він.

Водночас лідери фракції не узгодили дату виборів. Серед можливих називались 8, 15 чи 22 грудня.

Нагадаємо, що раніше опозиція виступала проти призначення виборів у проблемних округах  у кінці грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.