НОВИНИ

Будівельники Рибака за 24 млн грн намалюють проект нової будівлі "кузні кадрів" прокуратури

Національна академія прокуратури України 27 серпня за результатами тендеру уклала угоду з Державним будівельним комбінатом Управління справами Верховної Ради України на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва будівлі академії у Києві. Вартість угоди склала 24,07 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Академія прокуратури планує будівництво на території колишнього мотоциклетного заводу по вул. Сім’ї Хохлових, 8. Раніше уряд передав адміністративну будівлю заводу під розміщення Київського апеляційного госпсуду з проведенням ремонту за 71 млн грн. Однак будівельники завищили вартість робіт і ремонт припинився. А суд залишився у орендованому приміщенні «Газу України».

У складі Національної академії прокуратури буде навчальний корпус на 1000 студентів, актовий зал на 1000 чоловік зі сценою та допоміжними кімнатами, шість лекційних залів, 50 навчальних та три комп’ютерні класи, інститут підготовки кадрів, столова на 500 чоловік, бібліотека, гуртожиток на 1200 місць, спорткомплекс, зони відпочинку, автостоянка, медпункт та  ізолятор.

Проект потрібно виготовити до липня 2014 року.

Вартість проекту для прокурорської академії більша від ціни проекту комплексу будівель для Вищого госпсуда та Вищого адмінсуду. Його було замовлено приватній фірмі за 20,13 млн грн, тобто на 4 млн грн. дешевше. Очікувана вартість нового офісу для суддів становить майже 1,5 млрд грн.

Національну академію прокуратури було створено 2002 року. 2007 - для неї збудовали гуртожиток, а згодом - спортмайданчик. Академію очолює колишній прокурор Києва Євген Блажівський. Проректором з фінансово-господарської роботи у червні цього року призначили колишнього віце-президента компанії «Київміськбуд» Василя Козачука.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України завершує будівництво нового офісу по вул. Різницька, 13/15 вартістю 270,60 млн грн. та замовила за 113,96 млн грн реконструкцію приміщення по вул. Московська, 8, яке раніше належало заводу «Арсенал».

2013 рокуі бюджетне фінансування Генпрокуратури різко збільшили на 21% – з 2,65 млрд до 3,2 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.