НОВИНИ

ЄС хоче краще зрозуміти інтеграційні плани Вірменії

Єврокоміся взяла до уваги очевидне бажання Вірменії приєднатися до Митного союзу, але хоче зрозуміти, як вона суміщатиме членство у цьому обєднанні із заобовязаннями в межах угоди зону вільної торгівлі з ЄС (DCFTA). Про це йдеться у заяві Єврокомісії оприлюдненій на офіційному сайті ЄС.

«Ми з нетерпінням чекаємо, щоб краще зрозуміти наміри Вірменії, як вона хоче забезпечити сумісність між цим зобов'язанням та зобов’язаннями, узятими в межах угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі. Після консультацій, ми зробимо висновки для подальших дій», - йдеться у заяві.

У Єврокомісії підкреслюють, що «Угода про асоціацію та DCFTA є основою для вигідних всім реформ, а не грою з нульовим результатом і можуть бути сумісні з економічним співробітництвом з членами СНД».

Як повідомлялось, раніше голова комітету Європарламенту у закордонних справах Ельмар Брок (Німеччина) заявив, що Росія шантажувала Вірменію, щоб вона вступила до Митного союзу.

Деякі російські експерти вважають, що намір Вірменії вступити у Митний союз є суто політичним рішенням.

Нагадаємо, Президент Вірменії Серж Саргісян заявив про рішення вступити до Митного союзу після зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним 3 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.