НОВИНИ

Суд розглядає справу про позбавлення мандата регіонала Маркова без нього

Вищий адмінсуд почав розгляд позову Юрія Кармазіна до Центральної виборчої комісії з вимогою позбавити мандата депутата Ігоря Маркова за відсутності самого депутата. Про це сказав головуючий суддя Юрій Цвіркун.

На засідання сам Марков не з'явився, його інтереси представляв його адвокат Олександр Казарновський.

З усіх позивачів на засідання суду прийшов тільки Кармазін, а решта позивачів - Сергій Сотников і Степан Терзі не з'явилися.

При цьому адвокат Маркова вимагав, щоб суд не розглядав цю справу у відсутності всіх позивачів.

Однак колегія суддів, порадившись, відхилила це клопотання.

Крім того, судді вирішили дати всім учасникам процесу час на ознайомлення з протоколами ЦВК і з матеріалами з головного управління МВС, що свідчать про нібито фальсифікації в окрузі № 133, на якому виграв Марков.

У зв'язку з цим суд оголосив перерву до 15:00.

Як відомо, Ігор Марков був обраний до Верховної Ради у 133 одномандатному окрузі, де він балотувався як самовисуванець. Тоді чинний депутат набрав 26,6% голосві виборців. На другому місці опинився син одеського міського голови Олексія Костусєва - Олексій Гончаренко (20,46% голосів).

Юрій Кармазін подав позов з вимогою позбавити Маркова депутатського мандата у зв'язку з тим, що правоохоронці виявили  що на виборах на користь Маркова було сфальсифіковано 6038 бюлетенів.

У лютому Вищий адмінсуд за позовом Кармазіна позбавив депутатських повноважень двох народних депутатів - позафракційного Домбровського, обраного у Вінницькому окрузі №11 та Павла Балогу, обраного в окрузі №71 на Закарпатті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.