НОВИНИ

  ▪   Вікторія Матола

Минулого року у тюрмах 4,5 тис. в’язнів отримали середню освіту

Впродовж минулого навчального року середню освіту здобули 4531 засуджених. Про це на запит Тиждень.ua повідомила Державна пенітенціарна служба.

Засуджені навчалися у загальноосвітніх навчальних закладах при 150 установах ДПтС.

«Впродовж 2012/2013 навчального року до загальноосвітнього навчання було залучено майже 16,5 тис. осіб, з яких більшість - 11,2 тис. - це неповнолітні та особи молодіжного віку. Документи про середню освіту державного зразка отримали 4531 засуджених або 36,6% засуджених, що навчалися в загальноосвітніх навчальних закладах», – повідомляє пенітенціарна служба, додавши, що усі засуджені, які звільняються з установ виконання покарань, мають освіту.

Разом з тим професійно-технічну освіту при установах виконання покарань засуджені отримували у 88 професійно-технічних навчальних закладах.

«В професійно-технічних навчальних закладах навчання здійснюється за 59 ліцензованими професіями. За підсумками 2012 року у державних професійно-технічних навчальних закладах при установах виконання покарань навчалося 8730 осіб або 42 % від загальної кількості осіб, які не мають робітничої кваліфікації», – додала ДПтС.

На заочній формі навчання у вищих навчальних закладах наразі навчається 47 засуджених.

«Дипломи про отримання вищої освіти у період відбування покарання засуджені не отримували», – додала пенітенціарна служба.

Нагадаємо, в установах виконання покарань України станом на 1 серпня цього року налічується 109 тис. 774 особи, з них 6783 - жінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.