НОВИНИ

Рада ухвалила "тюремні євростандарти" та відклала один євроінтеграційний законопроект

Верховна Рада прийняла проект закону "Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу щодо порядку та умов відбування покарання".

Відповідний документ підтримали 379 депутатів із 397 присутніх у залі.

Під час другого читання депутати провалили майже всі поправки до проекту.

Цей законопроект перебуває у списку проектів необхідних для підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Документом регулюється використання засудженими засобами зв’язку (зокрема, мобільними телефонами), виписується процедура відправлення засуджених на лікування.

Проект також передбачає можливість подання кримінально-виконавчою інспекцією до суду матеріалів на засудженого до покарання у виді виправних робіт щодо заміни невідбутої частини покарання штрафом.

Врегульовується також порядок надання засудженим до обмеження волі тривалих побачень, зокрема, надати право на позачергове тривале побачення для реєстрації шлюбу.

Депутати Верховної Ради не домовились про прийняття "євроінтеграційного" законопроекту №2399 щодо виконання судових рішень і перенесли розгляд питання на 12 годину.

Відповідну пропозицію вніс спікер парламенту Володимир Рибак.

"Я вношу пропозицію розглянути це питання, проголосувати після перерви о 12 годині 30 хвилин. В 12 годин керівникам фракцій зібратися в мене в кабінеті, обговорити це питання, а в 12:30 я поставлю питання на голосування", - сказав він.

Як повідомлялось, 4 вересня під час зустрічі з Віктором Януковичем вирішили одностайно підтримати євроінтеграційні законів у Верховній Раді.

Раніше з'явилася інформація про те, що група народних депутатів від Партії регіонів виступає категорично проти голосування за євроінтеграційні законопроекти. 

Нагадаємо, заступник голови партії «Батьківщина», народний депутат Андрій Пишний заявляв , що фракція ПР «у довільному порядку» класифікує деякі законопроекти як євроінтеграційні і на основі цього робить гучні заяви, не роблячи нічого для євроінтеграції по суті».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.