НОВИНИ

Янукович хоче комплектувати міліцію молодими патріотами, не зараженими корупцією

Міліцейські кадри в Україні будуть суттєво оновлені. Про це 4 вересня на форумі молоді заявив президент Віктор Янукович. Саме молодих людей, які не заражені "вірусом" корупції, хоче бачити у правоохоронних органах президент.

До Києва з'їхались сотні студентів, більшість з яких - громадські активісти, які скоро можуть стати політиками. Головною темою розмови з президентом стала інтеграція з ЄС. За словами Янковича щоб підписати угоду з Євросоюзом, найближчими тижнями Верховна Рада ухвалить європейські зміни до законів і головні з них стосуватимуться правоохоронців.

"Аби докорінно змінити ситуацію, ми маємо провести суттєве кадрове оновлення правоохоронних органів. Це патріотизм, це чесність і неприйняття корупції у будь-яких проявах, це безумовна повага до прав людини, це верховенство права", - сказав Янукович. Щоб пришвидшити цей процес, Янукович хоче повернути гарантії працевлаштування для випускників.

"Я доручаю урядові втілити систему забезпечення випускників вищих та професійно-технічних навчальних закладів першим робочим місцем. Перше робоче місце для молоді має бути гарантованим", - переконаний Янукович.

Пообіцяв президент також омолодити чиновницькі кадри. Зараз серед керівників-держслужбовців лише 15 % - люди віком до 35 років.

Нагадаємо, що українську міліцію готують до масштабних реформ.

Як повідомлялось, також Янукович закликав молодих програмістів працювати над реалізацією масштабних національних IT-проектів, зокрема створити власну пошукову систему.

Згідно з даними опитування, проведеного на початку року  Інститутом соціології НАН України, лише 1% українських громадян повністю довіряє українській міліції.

Читайте також: Янукович формує віддане СБУ, "донецьке" МВС і заохочує прокурорів за справи Тимошенко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.