НОВИНИ

Янукович доручив "негайно" розібратися із тиском на бізнес

Президент Віктор Янукович доручив створити робочу групу щодо припинення тиску на бізнес. Про це журналістам заявив депутат Партії регіонів Борис Колесніков за підсумками зустрічі фракції з президентом.

"Президент доручив створити робочу групу негайно, і до 18 вересня розробити план заходів, які дозволять прибрати тиск правоохоронних органів на бізнес", – заявив Колесніков.

Водночас він заперечив, що були скарги від депутатів про тиск на їхній бізнес.

"От у радянському союзі була дисципліна, і тоді Михайло Горбачов викликав міністра внутрішніх справ і сказав: "Якщо ти увійдеш хоч в один кооператив, ти залишиш погони прямо в цьому кабінеті". Віктор Федорович налаштований саме так", – розповів депутат.

На питання, хто очолить цю групу, Колесніков сказав, що це "не так важливо: або Сергій Тігіпко, або я".

Нагадаємо, сьогодні в кінотеатрі «Зоряний» відбулася зустріч фракції Партії регіонів з президентом, на якій, як заявляли самі регіонали, відбувалася «чоловіча розмова».

Як відомо, за підсумками першого раунду діалогу Україна-ЄС з питань бізнес-клімату Брюссель розкритикував українську владу у підміні реальних дій "обіцянками подальших двосторонніх дискусій".

Раніше президент Віктор Янукович заявляв, що Україна повинна провести роботу з дерегуляції та спрощення видачі дозвільних документів для того, щоби в рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business) Світового банку увійти в топ-100 країн. Наразі вона посідає 137 місце серед 185.

Україна у міжнародних рейтингах за сприятливістю умов ведення бізнесу і перспектив розвитку економіки зазвичай займає місця наприкінці списку, серед країн Африки і Азії. При цьому поступається більшості пострадянських республік.

Нагадаємо, інвестори та експерти відзначають погіршення інвестклімату в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.