НОВИНИ

Попов не втрачає оптимізму розпочати будівництво метро на Троєщину вже цього року

У Київській міській державній адміністрації сподіваються, що перший транш кредиту для початку будівництва лінії метро на Троєщину вдасться залучити до кінця цього року. Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив голова КМДА Олександр Попов.

"На будівництво першої черги потрібно 6 млрд грн і на добудову Подільського мостового переходу - близько 2,5 млрд грн. Це те, над чим ми працюємо, щоб однозначно приступити до початку будівництва. В принципі, узгодження, політична воля, підтримка уряду є, потрібно просто технічно дійти до цього", - заявив голова КМДА.

За його словами, документи для надання державних гарантій Кабінетом міністрів для залучення кредиту можуть бути оформлені "якщо не у вересні, то, може бути, у жовтні", а перший транш кредиту - до кінця року.

"У повному обсязі кредит не потрібен, а тільки на початок робіт, оскільки ми не освоїмо відразу всі ці гроші. Думаю, цього року ми вже зможемо перші роботи профінансувати", - сказав Попов.

При цьому він зазначив, що для залучення кредиту необхідно буде відповідне рішення Київради.

"Ми на попередньому етапі отримали схвалення міської ради, але все одно в процесі подальшої роботи нам потрібно буде це рішення", - пояснив очільник КМДА.

Нагадаємо, раніше у КМДА заявляли, що Київ планує залучити кредити під держгарантії на суму в 16 млрд грн для будівництва метро на Троєщину та Подільського мостового переходу.

Крім того, Попов озвучував плани Києва взяти кредит у $ 700 млн для будівництва метро у Києві на житловому масиві "Троєщина".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.