НОВИНИ

Янукович порадив українським програмістам створити власну пошукову систему

Президент Віктор Янукович закликає молодих програмістів працювати над реалізацією масштабних національних IT-проектів. Про це він заявив під час виступу на всеукраїнському форумі молоді в Києві.

"Я закликаю присутніх тут молодих програмістів задуматися над реалізацією масштабних національних IT- проектів, які могли б стати візиткою України. Наприклад, створення потужної національної пошукової системи. Зрештою Google теж замислювався дуже молодими людьми" , - сказав президент.

Він зазначив, що нині молодь часто відсторонюється від своєї країни, будуючи "кар'єру на експорт". Одним з таких яскравих прикладів він назвав IT- сферу, в якій в Україні дуже високі якісні показники з підготовки програмістів.

"Проте значна частина підготовлених фахівців емігрує, а ті, що залишаються, працюють в рамках іноземного бізнесу. Потужна галузь IT- технологій досі не стала повноцінною частиною саме української економіки" , - констатував Янукович.

На його думку, в Україні також недостатньо використовується потенціал бізнес-інкубаторів та технопарків при вузах, особливо це стосується технічного та IT-профілів.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що розвиток ІТ-галузі в Україні допоможе в стислі терміни збільшити ВВП країни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.