НОВИНИ

У ПР пояснили, чому у вівторок Рада не розглядатиме євроінтеграційні законопроекти

Євроінтеграційні законопроекти відсутні у порядку денному Верховної Ради на 3 вересня через незавершеність процедури підготовки. Про це в ефірі 5 каналу заявив депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

"Що стосується порядку денного і тих пристрастей, які ми спостерігаємо через відсутність деяких законопроектів, то це пов'язано з непідготовленістю, адже процедура підготовки до розгляду в сесійній залі передбачає розгляд на комітетах", - пояснив Мірошниченко.

"Я не хотів би говорити, що опозиція винна в чомусь чи представники більшості винні в чомусь, але комітети, на жаль, не працювали цей час, а, відповідно, не розглянули на своїх засіданнях ці законопроекти. До речі, ті, які стоять у нас на четвер, наприклад, вони ще в середу – два - мають бути розглянуті на засіданнях профільних комітетів", - додав він.

"Я сподіваюся, що в питаннях євроінтеграції у нас з опозицією не буде ніяких протистоянь, і ми будемо працювати злагоджено, ухвалюючи якісні законопроекти", - зазначив Мірошниченко.

Як відомо, 3 вересня має відкритися третя сесія Верховної Ради VII скликання.

Спікер парламенту, Володимир Рибак, висловив упевненість, що на першому сесійному тижні Рада прийме сім законів, що стосуються євроінтеграційного шляху України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.