НОВИНИ

Інтерпол оголосив російського олігарха Керімова у міжнародний розшук

Інтерпол оголосив співвласника "Уралкалія" Сулеймана Керімова в міжнародний розшук. Про це з посиланням на Перший канал білоруського телебачення повідомляє РІА "Новости".

"Інтерпол прийняв заявку Білорусії і Сулейман Керімов оголошений у міжнародний розшук", - сказав ведучий першого каналу білоруського телебачення під час вечірніх новин.

Як відомо, слідчий комітет Білорусі порушив кримінальну справу проти російського бізнесмена, основного співвласника компанії "Уралкалій" та члена Ради Федерації Держдуми РФ від Дагестану Сулеймана Керімова. Його звинувачують в організації зловживання владою і службовими повноваженнями. Максимальна санкція за відповідними статтями передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Як повідомлялося, 26 серпня у Білорусі затримали голову наглядової ради підприємства «Білоруська калійна компанія»  та водночас генерального директора російської компанії «Уралкалій» Владіслава Баумгєртнєра. Влада Росії назвала арешт підприємця «дуже дивними, неадекватними і не партнерськими діями».

Баумгертнер раніше оголосив про відмову «Уралкалію» від співпраці з Білоруською калійною компанією, яка була спільним російсько-білоруським підприємством для збуту калійного добрива у світі. Це призвело до глибокої кризи білоруського партнера в БКК, підприємства  Білоруськалій.

30 серпня білоруські слідчі висунули Баумгєртєру офіційне обвинувачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.