НОВИНИ

Адмінсуд заборонив КПУ проводити збори для організації референдуму

Окружний адміністративний суд Києва заборонив Комуністичній партії України організовувати і проводити збори громадян для призначення всеукраїнського референдуму щодо вступу України до Митного союзу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Європейської партії України.

"Окружний адміністративний суд Києва заборонив КПУ організовувати і проводити збори громадян України з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо вступу (приєднання) України до Митного союзу. Відповідну постанову про забезпечення адміністративного позову Європейської партії України до КПУ сьогодні було оголошено на судовому засіданні Окружного адмінсуду", - йдеться у повідомленні.

Іншою постановою суд відкрив провадження у зазначеній справі і призначив попереднє судове засідання на 13 вересня, яке відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду.

Суд також заборонив Центральній виборчій комісії направляти своїх представників на збори громадян України з проведення всеукраїнського референдуму щодо вступу України до Митного союзу, запланованих на 8 вересня.

Як відомо, у серпні Європейська партія України звернулася до Окружного адміністративного суду Києва з проханням заборонити КПУ організовувати і проводити збори громадян з проведення всеукраїнського референдуму щодо вступу України до Митного союзу 8 вересня.

Нагадаємо, 2 вересня заступник голови ЦВК Андрій Магера на своїй сторінці у Facebook заявив, що лідер КПУ Петро Симоненко повідомив Центральній виборчій комісії, що 8 вересня у Києві відбудуться збори щодо призначення всеукраїнського референдуму про входження України до Митного союзу.

Як повідомлялося, Віктор Янукович в інтерв'ю українським телеканалам заявив, що у випадку вступу України до ЄС або Митного Союзу необхідно проводити референдум.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.