НОВИНИ

У Roshen відхрещуються від звинувачень у реекспорті солодощів до Росії

Кондитерська компанія Roshen спростовує звинувачення голови Росспоживнагляду Гєннадія Оніщенка у спробах налагодити схему ввезення цукерок до Росії через Казахстан. Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Кондитерська Корпорація Roshen інформує про те, що підозри у нашу адресу стосовно застосування схеми реекспорту із країн Митного союзу для поставок продукції до Росії є безпідставними", - заявили у компанії.

"Кондитерська Корпорація Roshen зацікавлена в якнайшвидшому врегулюванні ситуації, що склалася через заборону поставок продукції, виробленої на українських фабриках Roshen, на територію Російської Федерації", - додали у прес-службі.

У повідомленні також зазначається, що корпорація "звернулась до голови Росспоживнагляду з проханням продовжити діалог і готова прийняти на будь-яку з українських фабрик інспекцію з перевіркою контролюючим органом Російської Федерації".

Нагадаємо, наприкінці серпня голова Росспоживнагляду припустив, що Україна налагоджує схеми реекспорту продукції компанії Roshen через Казахстан.

Як відомо, 29 липня російська санітарна служба ввела заборону на постачання до РФ продукції компанії Roshen через виявлені порушення після експертизи. Зокрема, у відомстві заявили, що у молочному шоколаді Roshen виявлено бензопірен.

Втім, кілька країн, які імпортують солодощі Roshen, після проведеної перевірки, заявили, що не мають претензій до продукції компанії, зокрема це підтвердили у Казахстані, Молдові, Білорусі, Таджикистані й Киргизстані.

На думку експертів, у забороні на постачання до РФ продукції компанії Roshen є елемент російської політики проти України. За словами експертів, такі різносортові «наїзди» мають на меті спонукати до сильнішої інтеграції України з Росією насамперед шляхом вступу України до Митного cоюзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.