НОВИНИ

Яценюк очікує на Януковича в Раді у вівторок

Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк очікує, що президент Віктор Янукович прийде до Верховної Ради 3 вересня. Про це опозиціонер заявив журналістам у понеділок, після зустрічі з представниками місії Європарламенту Петом Коксом і Александром Квасневським.

«Ми очікуємо президента у Верховній Раді завтра. Ми готові слухати Віктора Януковича, і сподіваюся, що це буде не пуста розмова, а доповідь, яка достойна високого статусу президента України», - заявив Яценюк .

Він нагадав, що під час останньої зустрічі з президентом було домовлено, що він прийде до парламенту: «І ми можемо чітко заявити, що очікуємо президента у Верховній Раді України завтра - з чіткими відповідями на питання, чи рухається Україна в ЄС, як швидко вона буде туди рухатися, коли будуть ухвалені закони і в який спосіб буде вирішено питання політичних переслідувань».

Нагадаємо, 1 вересня спікер парламенту Володимир Рибак заявив, що Янукович прийде на відкриття третьої сесії Верховної Ради VII скликання, яке відбудеться 3 вересня.

Як повідомлялося, у червні президент Віктор Янукович направив Верховній Ради щорічне послання обсягом в 600 сторінок, але у парламент не прийшов. Опозиційні депутати, вимагаючи особистого представлення Януковичем документу, склали на трибуні усі свої примірники послання та заблокували її.

Пізніше Янукович погодився зустрітися з лідерами фракцій, але не в парламенті, а в Адміністрації президента.

У травні ж народні депутати від опозиції зустрічали у Раді президента Віктора Януковича вигуками "Юлі - волю!" та «Банду геть!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.