НОВИНИ

Єфремов виправдовує депутатів-регіоналів, які виступають проти євроінтеграції

Деяким депутатам від Партії регіонів «бізнес, зав'язаний на Російську Федерацію», заважає підтримати євроінтеграційні законопроекти. Про це на брифінгу заявив лідер фракції ПР Олександр Єфремов, коментуючи заяви низки регіоналів про те, що євроінтеграційні законопроекти суперечать Конституції України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов зазначив: "Що стосується позиції Колесніченка з даного питання, я її знаю. Є у нас ще депутати, бізнес яких повністю зав'язаний на реалізації продукції в Російській Федерації. Тобто, якщо Росія посилить санкції, то ці підприємства буде дуже важко утримувати на плаву".

Єфремов підкреслив, що у фракції Партії регіонів з повагою ставляться до точки зору кожного народного депутата, і кожен може голосувати, виходячи зі своєї позиції. Регіонал запевнив, що проросійська позиція щодо євроінтеграції не є домінуючою у фракції.

"Будуть окремі депутати, які мають свою точку зору. Напевно, будуть. Але ми ще ведемо роботу в цьому напрямку" , - додав він.

Уточнюючи, хто ще з регіоналів не готовий підтримати євроінтеграційні законопроекти, Єфремов сказав: "Я думаю, що є точка зору з даного питання, напевно, у Богуслаєва, хоча я з ним ще не говорив, мені доповідали просто наші колеги, що він дуже стурбований ситуацією, тому що, дійсно, підприємство зав'язано на ринок Євразійського союзу. І сьогодні в рамках обговорення окремі депутати піднімали питання про те, що нам потрібно більш конкретно обговорити дану точку зору спільно з урядом, що ми зробимо найближчим часом" , - підсумував він.

Нагадаємо, 20 серпня стало відомо, що регіонал Вадим Колесніченко зареєстрував у Верховній Раді законопроект про скасування офіційного зовнішньополітичного курсу України на Європейський Союз .

У свою чергу регіонал президент АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв вважає, що підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС згубно позначиться на високотехнологічних галузях економіки.

"Не знаю, можливо, розмови про підписання угоди з Євросоюзом про асоційоване членство - це якась політична "гра в страшилки", але для наукомістких підприємств таке входження - це моментальна загибель", - сказав Богуслаєв на авіасалоні МАКС- 2013 в Жуковському.

Він зазначив, що як депутат Верховної Ради, обраний за мажоритарним принципом, не має морального і політичного права закликати своїх виборців до Євросоюзу.

"Я не можу тепер як депутат, обраний у своєму окрузі, де проживає 250 тис. осіб, з них 170 тисяч голосуючих, говорити їм: Ідіть до Євросоюзу, де сьогодні 27-30 % безробітних", - сказав Богуслаєв.

Раніше проти асоціацію з ЄС виступав і регіонал Олег Царьов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.