НОВИНИ

УДАР і "Свобода" минулої сесії голосували в унісон з регіоналами за 60% законопроектів

Фракції УДАР і «Свобода» голосували спільно із фракцією Партії регіонів за більш ніж 60% прийнятих парламентом на другій сесії законопроектів та постанов. Про це свідчать результати дослідження громадянської мережі «Опора».

«На першому місці серед політичних партнерів в парламенті прогнозовано виявились ПР та КПУ, які разом підтримали 82% ініціатив, другі – Партія регіонів та УДАР, що знайшли порозуміння під час голосування за 64% законопроектів та постанов, ПР та ВО «Свобода» – 61%; опозиційні фракції УДАР та ВО «Свобода» за 55% ініціатив голосують разом, Партія регіонів та позафракційні депутати – 54%, «Батьківщина» та УДАР – 52%, ПР та ВО «Батьківщина» – 51%, УДАР і КПУ – 51%», - повідомляють в «Опорі».

Найменше спільних голосувань – між позафракційними депутатами та комуністами.

Згідно з дослідженням, 97% голосів від присутніх в залі депутатів було віддано за зміни до статті 47 ЗУ «Про регламент Верховної Ради України» – найбільш компромісним стало питання, яке було досить дискусійним для парламенту попереднього скликання та призвело до одного з найбільш затяжних блокувань трибуни у 2013 році.

Заява Верховної ради про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом об’єднала 90% парламентарів.

«Таким чином, найбільш компромісними виявились ініціативи, узгоджені в результаті тривалих переговорів, інколи блокувань, і які мають певний рівень підтримки суспільства, або абсолютно прагматичні та законопроекти та ініціативи», - резюмують в «Опорі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.