НОВИНИ

Рибак обіцяє цього тижня провести нараду щодо виборів у проблемних округах

Голова Верховної Ради Володимир Рибак проведе цього тижня нараду лідерів фракцій, щоб визначити дату виборів у проблемних округах. Про це він заявив журналістам на брифінгу в понеділок.

"Я зберу на цьому тижні керівників фракцій і запропоную їм визначитися з датою",– пообіцяв Рибак.

Він висловив сподівання, що вже цього року парламент працюватиме у повному складі.

Щодо виборів у Києві, то Рибак сказав, що треба виходити з позиції Конституційного Суду, але відмовився щось уточнити до зустрічі з лідерами фракцій.

Рибак також нагадав, що парламент має призначити вибори в 100 населених пунктах. Крім того, додав він, у 5 обласних центрах немає мерів.

Нагадаємо на початку липня керівник фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що фракція вважає за доцільне проведення виборів народних депутатів у проблемних округах в грудні 2013 року.

Водночас, перший заступник голови партії "Батьківщина", депутат Ради Олександр Турчинов заявив, що опозиція має намір не допустити проведення в кінці грудня перевиборів до Верховної Ради.

27 серпня фракція «Батьківщина» пропонувала Верховній Раді призначити позачергові вибори Київського міського голови на 10 листопада. У Партії регіонів запевнили, що питання призначення дати виборів у Києві розглядатиметься депутатами серед перших після початку роботи нової сесії парламенту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.