НОВИНИ

Відсуджені у "тітушок" кошти журналісту віддадуть хворому музиканту і громадському телебаченню

Журналісти Владислав Содель та Ольга Сніцарчук мають намір направити на благодійність кошти, які за рішенням суду їм повинні виплатити як компенсацію моральної та матеріальної шкоди Вадим Тітушко, Сергій Приходько і Михайло Пшук. Про це Содель і Сніцарчук заявили журналістам після засідання суду.

«Ми хочемо зробити з Владиславом оголошення про те, що ми отримаємо моральну сатисфакцію, роблячи добрі вчинки. Тому вся ця сума буде спрямована на добрі справи. Одна частина грошей буде спрямована музиканту, який все літо пролежав у комі. Друга частина коштів буде спрямована на розвиток суспільного телебачення», - сказала Сніцарчук .

Нагадаємо, сьогодні Шевченківський районний суд міста Києва затвердив мирову угоду і засудив Вадима Тітушка до двох років умовного засудження за хуліганські дії, вчинені щодо журналістів 18 травня на мітингу опозиції. Інші обвинувачені Сергій Приходько і Михайло Пшук засуджені до 1,5 років умовного засудження .

Також суддя постановила стягнути із засуджених на користь постраждалої журналістки Ольги Сніцарчук майнову шкоду у розмірі 707 грн 20 коп, а в інтересах постраждалого фотокореспондента Владислава Соделя - 1 тис. 613 грн .

Крім того , за рішенням суду Тітушко повинен виплатити обом потерпілим по 11 тис. грн компенсації за моральну шкоду , а Пшук та Приходько солідарно - по 4 тис. грн.

28 серпня Вадим Тітушко, Михайло Пшук і Сергій Приходько уклали мирову угоду з потерпілими Ольгою Сніцарчук і Владом Соделем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.