НОВИНИ

Автор законопроекту про наклеп пропонує підтримувати моральність депутатів щоденною молитвою в Раді

Народний депутат від Партії регіонів Віталій Журавський пропонує парламенту ввести молитовну пісню "Боже, великий єдиний, нам Україну храни", відому також за назвою "Молитва за Україну", під час відкриття ранкових пленарних засідань. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Відповідний проект закону №3154, зареєстровано у Раді 30 серпня.

Тексту законопроекту поки немає на офіційному сайті парламенту.

Депутат пропонує доповнити статтю 26 регламенту новим пунктом, який передбачає, що після відкриття ранкового пленарного засідання в залі засідань парламенту виконується врочиста молитовна пісня "Боже, великий єдиний, нам Україну храни" (музика Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського).

На його думку, реалізація законопроекту дасть змогу підвищити моральні та етичні засади діяльності парламенту і, отже, ефективність його роботи.

Нагадаємо, народний депутат від ПР Віталій Журавський набув скандальної «слави» завдяки своєму законопроекту про наклеп, який Рада прийняла 18 вересня 2012 року. Проект закону викликав критику з боку Єврокомісії, Ради Європи, ОБСЄ, громадських організацій та депутатів Європарламенту. Ряд українських ЗМІ вийшли з порожніми шпальтами.

2 жовтня 2012-го Верховна Рада 349 голосами скасувала прийнятий у першому читанні проект законопроект Журавського.

Журавський також критикував опозиціонерів, які прийшли у Верховну Раду у вишиванках. Він вважав, що приходячи у Раду у вишиванках, депутати порушують регламент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.