НОВИНИ

Влада Сирії попереджає, що військове втручанням США дестабілізує Близький Схід

Будь-яка американська військова операція проти Сирії буде рівносильною "підтримці" Аль-Каїди " та афілійованих з нею структур", а також посилить "ненависть до американців". Про це в інтерв'ю Бі-бі-сі заявив заступник міністра закордонних справ Сирії Файсал Мекдад.

"Будь-який напад на Сирію є підтримка" Аль-Каїди "та афілійованих з нею структур, таких як" Джабат аль-Нусра "або" Держава ісламу в Сирії та Іраку ", - застеріг Мекдад.

За його словами, американська інтервенція також посилить "ненависть до американців" і дестабілізує Близький Схід.

На його думку, рішення Обами звернутися до Конгресу свідчить про певну непродуманість всіх наслідків, але в кінцевому підсумку "це нічого не змінює, оскільки президент США все одно має намір напасти".

вважається впливовою фігурою в оточенні Асада.

Мекдад вкотре наголосив, що саме збройні угруповання, які користуються підтримкою CША, а зовсім не урядові війська застосували хімічну зброю під Дамаском 21 серпня.

Як повідомлялось, американська авіаносна ударна група на чолі з атомним авіаносцем "Німіц" (USS Nimitz, CVN 68 ) вже прямує в район Червоного моря, щоб у разі необхідності підтримати удар США по Сирії.

Тим часом, Ліга арабських держав підтримала дії міжнародної спільноти проти сирійського уряду після імовірної хімічної атаки в околицях Дамаска.

Учасники зустрічі в Каїрі ухвалили резолюцію, в якій «повну відповідальність» за напад 21 серпня покладають на сирійський режим і закликали до «покарання і кримінального переслідування всіх причетних» у міжнародному трибуналі.

Нагадаємо, 31 серпня президент США Барак Обама прийняв рішення застосувати військову силу проти Сирії, але з відтермінуванням дати удару. Обама заявив, що має намір домагатися схвалення Конгресу для нанесення удару по Сирії. Питання винесуть на голосування після початку сесії 9 вересня.

Американські конгресмени привітали рішення Обами винести питання про військову операції проти Сирії на схвалення конгресу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.