НОВИНИ

Янукович розповів школярам про "духовного атланта нашої держави" і побажав мирного неба

Президент Віктор Янукович привітав учнів і батьків з початком нового навчального року, повідомляє прес-служба президента.

За словами Януковича, «1 вересня – особливий день, це свято знань, бо саме знання та добра освіта стануть основою життєвого успіху та майбутньої професії».

«У наступному році ми будемо відзначати двісті років із дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Із нами цей ювілей святкуватиме увесь світ. І тому цей навчальний рік Україна розпочинає Всеукраїнським Шевченківським уроком Геніальний поет, письменник, художник та етнограф Шевченко - без перебільшення один з духовних атлантів нашої держави, великий патріот, який присвятив усе своє життя Україні», - пояснив Януковчи.

Він підкреслив, що нинішній Шевченківський урок – «це перший урок гордості за власну державу та свій народ» початок «великого шляху пізнань рідної землі, її історії та культури».

Янукович  побажав учням ті їхнім батькам «здоров’я, мирного неба та успіхів у підкоренні величного світу знань».

Як повідомлялось, 1 вересня під час "Уроку майбутнього" у День знань в київській школі №78 Янукович пообіцяв, що у 2015 році всі школи України будуть забезпечені доступом до широкосмугового інтернету.

Янукович також підкреслив, що українська влада налаштована на створення рівних можливостей отримання гідної освіти для дітей незалежно від достатку їхніх батьків і того, в якому регіоні вони навчаються.

Нагадаємо, Янукович визнав, що інтеграція України в міжнародний освітній простір вимагає нових конструктивних ідей і спільних дій. Про це йдеться у вітанні президента з нагоди початку нового 2013/2014 навчального року та Дня знань.

Читайте також: В Україні за парти сіли 450 тис. першокласників і майже стільки ж студентів-першокурсників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.