НОВИНИ

Табачник бачить Україну з Росією в "Великій Європі"

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник переконаний, що через 15-20 років Україна і Росія будуть частиною єдиного економічного простору Великої Європи. Про це урядовець сказав, відповідаючи на питання, чи стане Україна частиною Європи років через 50.

"Я думаю, що не через 50 років, а через півтора-два десятиліття і Україна, і Росія будуть частиною єдиного економічного простору, який буде відповідати глобалізації світу і відповідатиме ідеям де Голля, Великої Європи", - сказав міністр.

Відповідаючи на  питання, як він  ставиться до того, що Україна обере угоду про асоціацію з Євросоюзом, а не Митний Союз, Табачник сказав: "Я поставився до цього, якщо це буде вибір українського народу, з повагою і розумінням. І я розумію на сьогоднішній день, що основним торговим партнером України є Росія, і найголовніше завдання української економіки, бізнесу та влади - сконструювати такий міст, по якому б потік товарів і послуг не зупинився б ані до євразійського простору, ані до європейського".

Нагадаємо, президент Вiктор Янукович заявляє, що Україна готова приєднатися до окремих положень Євразiйського та Митного союзiв, якi не суперечать нормам Свiтової органiзацiї торгiвлi (СОТ), що не перешкодить пiдписанню угоди про асоцiацiю з Євросоюзом. 

Янукович також заявив про необхідність  проведення всеукраїнського референдуму в разі прийняття рішення про вступ до Європейського чи Митний Союз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.