НОВИНИ

Ахметов вважає, що "митна війна" посилить Україну

Президент холдингу СКМ Рінат Ахметов вважає, що російсько-українська митна суперечка має посилити вітчизняний бізнес. Про це він сказав після відкриття нового корпусу школи №63 у Донецьку 1 вересня.

"Я думаю, що ця ситуація зробить сильнішими Україну, український бізнес і кожного українця. Ми з цього повинні винести досвід, подивитися на себе: що ми зробили правильно, що – неправильно", - сказав Ахметов журналістам.

"Щоб у майбутньому від цього ми ставали тільки сильнішими, щоб ми від цього не залежали", - додав бізнесмен.

Разом з тим, Ахметов вказав, що не вважає ситуацію на російсько-українському кордоні "торговельною війною"."Голосно сказано "торгова війна з Росією". Такого не знаю", - сказав він.

Як відомо, у серпні Росія тимчасово ввела до переліку "ризику" усіх імпортерів України, що фактично блокувало український експорт до РФ.

У посольстві РФ в Україні заявили, що Ситуація з українськими товарами на російській митниці була репетицією щодо посилення контролю у разі підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 У Європарламенті вважають, що нинішня поведінка Росії стосовно України у сфері торгівлі не відповідає нормам міжнародного права і є неприйнятною.

Читайте також: Торговельна війна. Москва має сприйняти нову реальність

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.