НОВИНИ

Збірна України виборола 5 медалей на чемпіонаті світу з художньої гімнастики

Збірна України посіла друге місце за підсумками XXXII чемпіонату світу з художньої гімнастики, що завершився у Києві. Українські спортсменки завоювали 5 нагород - 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові.

Ганна Різатдінова перемогла у вправі з обручем та взяла два "срібла" - у вправі зі стрічкою та в особистому багатоборстві. Аліна Максименко стала бронзовим призером у вправі з булавами. Ще одну "бронзу" господарки здобули у групових вправах з 10 булавами.

Перемогла у загальнокомандному заліку збірна Росії, на рахунку якої шість золотих, дві срібні та дві бронзові нагороди.

Яна Кудрявцева перемогла в особистому багатоборстві, зі стрічкою і булавами, взяла "срібло" з обручем і м'ячем. Маргарита Мамун розділила перемогу з булавами, була першою з м'ячем та третьою з обручем. Російська команда також перемогла у групових вправах з трьома м'ячами і двома стрічками і взяла бронзу у багатоборстві.

Третє місце посіла збірна Білорусі, в активі якої "золото" у командному багатоборстві, "срібло" у групових вправах з трьома м'ячами і двома стрічками та три "бронзи" Мелітіни Станюти (багатоборство, м'яч, стрічка).

На п'єдестал київського чемпіонату світу також піднялися гімнастки збірної Іспанії, які перемогли у групових вправах з 10 булавами, та стали третіми у групових вправах з трьома м'ячами і двома стрічками, а також італійки, у яких два "срібла" - у командному багатоборстві та у групових вправах з 10 булавами.

Як відомо, чемпіонат світу з художньої гімнастики уперше відбувся в Україні.  У 2004 році Київ приймав ХХ чемпіонат Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.