НОВИНИ

Рибак: Янукович прийде у Раду на відкриття третьої сесії

Президент Віктор Янукович прийде на відкриття третьої сесії Верховної Ради VII скликання. Про це заявив спікер Володимир Рибак журналістам у неділю в Макіївці Донецької області.

"Я думаю, що президент буде на відкритті третьої сесії сьомого скликання", – сказав Рибак.

Спікер зазначив, що "період учнівства" у народних депутатів повинен залишитися в минулому, а його завдання як керівника парламенту дати рівні права депутатам як опозиції, так і більшості, щоб ті "чули один одного".

"А рішення приймати тільки методом голосування", – додав Рибак.

Він нагадав, що на минулій парламентської сесії йому довелося одне засідання проводити в іншій будівлі, оскільки в будівлі Верховної Ради для цього "не було можливості".

"Я цього дуже-дуже не хочу", – зазначив спікер.

Керівник парламенту відзначив провідну роль комітетів у підготовці законопроектів і підкреслив, що всі гострі рішення і дискусії мають відбуватися в комітетах, а те, що в комітетах викликає проблему, повинно бути винесено у сесійний зал.

Рибак також заявив, що питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко не може вирішити ані він, ані Янукович, ані прем'єр Микола Азаров.

"У Європі я зустрічаюся з усіма керівниками. Вони ставлять мені питання, щоб ми законодавство наближали до європейського і адаптували. А Тимошенко – це вже юридичне питання. Ні я на ці питання не впливаю, ні президент не впливає, ні прем'єр-міністр. Я нічого з цього питання, ніяких зобов'язань брати не можу", – сказав спікер.

Як повідомлялось, раніше голова Верховної Ради Володимир Рибак заявляв, що запросить Януковича на відкриття сесії парламенту, але лише у випадку, якщо депутати будуть готові вислухати главу держави.

Як відомо, Янукович не виступив у парламенті зі щорічним посланням до Верховної Ради. Проігнорував він і день закриття другої сесії Ради.

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на початку липня заявляв, що Янукович готовий виступити у Верховній Раді на церемонії відкриття чергової, 3-ї сесії парламенту, що запланована на 3 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.