НОВИНИ

Янукович наобіцяв інтернет і планшети в усі школи до 2015 року

У 2015 році всі школи України будуть забезпечені доступом до широкосмугового інтернету в рамках реалізації національного проекту "Відкритий світ". Про це заявив президент Віктор Янукович у неділю під час відвідування інтерактивного мультимедійного "Уроку майбутнього", що відбувся у День знань в київській школі №78.

"Майже через рік, можливо, трохи більше, вся Україна буде охоплена цим національним проектом. Вже у 2015 році у всіх шкіл буде доступ до широкосмугового інтернету, вони будуть забезпечені "планшетами". І Україна опиниться серед тих країн, які сьогодні йдуть попереду", - сказав Янукович.

Президент підкреслив, що реалізація проекту "Відкритий світ" повинна відбуватися в контексті забезпечення конкурентоспроможності національної освіти.

"Цей проект спрямований в майбутнє. Цього року цим проектом буде охоплено більше 2000 шкіл, а перший етап – це 54 школи, які стартують вже сьогодні", – сказав Янукович.

За його словами, у подальших планах української влади – розширення мережі національних навчальних закладів, спрямованих на підготовку фахівців з інформаційних технологій.

"Ми будемо робити мережу навчальних установ, що мають спеціалізацію, і одна з них – це інформаційні та IT-технології", – додав глава держави.

Янукович також підкреслив, що українська влада налаштована на створення рівних можливостей отримання гідної освіти для дітей незалежно від достатку їхніх батьків і того, в якому регіоні вони навчаються.

Як повідомлялось, Янукович визнав, що інтеграція України в міжнародний освітній простір вимагає нових конструктивних ідей і спільних дій. Про це йдеться у вітанні президента з нагоди початку нового 2013/2014 навчального року та Дня знань.

Сьогодні в Україні за парти сіли 450 тис. першокласників. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.