НОВИНИ

Янукович побажав учням наполегливості, Азаров – нових вершин

Президент Віктор Янукович визнав, що інтеграція України в міжнародний освітній простір вимагає нових конструктивних ідей і спільних дій. Про це йдеться у вітанні президента з нагоди початку нового 2013/2014 навчального року та Дня знань.

„У сучасному світі якісна освіта – це запорука успішності та реалізованості. Саме тому підвищення її доступності та конкурентоспроможності є сьогодні безумовним пріоритетом державної політики. У цьому напрямі ми вже маємо позитивні зміни. Проте інтеграція України в міжнародний освітній простір вимагає нових конструктивних ідей і спільних дій, які, переконаний, забезпечать відповідність вітчизняної освітньої галузі запитам особистості, вимогам суспільства та кращим європейським стандартам”, – йдеться у вітанні.

Янукович побажав учням і студентам, усім освітянам міцного здоров'я, щастя, наполегливості та наснаги.

Тим часом прем’єр-міністр Микола Азаров побажав учням і студентам підкорити нові вершини, зустріти добрих та надійних друзів і досягти омріяної мети.

„Велика подяка педагогам за бездоганне виконання відповідальної місії – навчання та виховання молоді, від якої залежить завтрашній день та майбутнє України.

Дорогі учителі, наставники, викладачі, Ваш високий професіоналізм сприяє підвищенню якостіукраїнської освіти, а внесок у розвиток нашої держави є неоціненним.

Бажаю Вам міцного здоров’я, оптимізму, творчого натхнення, радості, успіхів у роботі і наснаги! Вірю, що спільними зусиллями ми зможемо досягти  високих результатів, вирішити найскладніші завдання, що стоять перед українською освітою та державою”, – йдеться у вітанні Азарова.

Як повідомлялось, сьогодні в Україні за парти сядуть 450 тис. першокласників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.