НОВИНИ

У Криму школярам видають щоденники з рекламою Януковича, Табачника, Могильова та депутатів-регіоналів

Влада Криму подарувала кожному школяру автономії щоденник з рекламою Партії регіонів та її функціонерів.

За інформацією міністерства освіти Криму «Щоденники кримського школяра» виготовлено обсягом 180 тисяч штук і отримати їх повинні всі школярі від 1 по 11 клас.

«Щоденник присвячений успіхам та досягненням Криму: про різні кримські учнівські конкурси та проекти, про соціально важливі події, що відбуваються в Криму, про людей, які піклуються про долю автономії, про ті можливості та перспективи, що мають молоді люди автономії», - йдеться у повідомленні Міносвіти АРК.

Обкладинка щоденника витримана у фірмових тонах символіки Партії регіонів - білому і блакитному. Ззовні обкладинка прикрашена фотографіями кримських визначних пам'яток і контуром півострова.

Далі щоденник зверстаний таким чином , що перш ніж школяр, батьки або вчитель прочитають , кому ж належить щоденник, вони згадають , кому належить країна - перший розворот присвячений президенту Віктору Януковичу і його соціальним ініціативам «Діти - майбутнє України».

Далі - розділ з дуже коротким екскурсом в історію Криму. В одному розвороті фахівці Міносвіти змогли втиснути період у 300 тисяч років. Перегорнувши розділ з розкладом занять і розділ «відомості про однокласників».

А на кожній другій сторінці для містяться побажання функціонерів ПР та інформація про шкільні конкурси та видатних спортсменів. Починається «хіт-парад» регіоналів з Анатолія Могильова.

Далі йдуть цитати та інформація про народних депутатів від ПР Віталіну Дзоз, Олександра Нечаєва, Олену Нетецьку, Олега Парасківа , Юлію Льовочкіну, Валентину Лютікову, Сергія Брайко, Григорія Груба, Бориса Дейча. Окреме місце в щоденник відведено мінстру освіти і науки України Дмитру Табачнику.

Водночас у щоденнику відсутні згадки про діячів мистецтв, учених, знаменитосте, що прославили Крим або зв'язали з ним життя. Схоже, за задумом кримського Міносвіти знати всію десятку регіоналів , що пройшли до Верховної Ради у кримських мажоритарних округах , для кримського школяра важливіше, ніж інформація, наприклад , про академіка Вернадського або художника і поета Волошина, художника Айвазовського, письменника Чехова та багатьох інших.

Завершує «Щоденник кримського школяра» добірка довідок про різні визначні пам'ятки Криму , серед яких журналісти вже знайшли дві помилки - знаменита скеля Ак-Кая у Білогірському районі в щоденнику називається просто «Білої скелею » , а гора Гриця, відома завдяки розташованому на ній монастирю Сурб- Хач, названа «Грицяв».

Як повідомляось, у червні міністр освіти і науки, молоді і спорту Криму Наталія Гончарова пообіцяла, що всі школярі АРК у новому навчальному році отримають в подарунок щоденники з інформацією про історичні місця Криму, видатних кримчан, а також про результати соціальних ініціатив Віктора Януковича.

Нагадаємо, минулого року спікер Володимир Литвин подарував школярам Житомирщини щоденники, кожна сторінка яких починалась з його цитати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.