НОВИНИ

Янукович вважає, що Росія поспішила з торговельною війною

Президент Віктор Янукович вважає, що рішення державних структур Російської Федерації щодо обмеження імпорту окремих груп товарів українського виробництва було поспішним. Про це він сказав під час інтерв’ю українським телеканалам, повідомляє прес-служба президента.

Янукович розповів, що у телефонній розмові обговорив з президентом Росії Владіміром Путіним ситуацію щодо обмеження українського імпорту.

 «Після того як я отримав інформацію стосовно того, що відбувається на кордоні з Росією, я одразу ж зателефонував президенту Путіну і поставив одне запитання: «Що це таке?»…Він каже, що також здивований цими діями, вважає їх неправильними і запросив для пояснень керівників і спеціалістів», - розповів президент в інтерв’ю українським телеканалам.

«Я чітко зрозумів, що це рішення було поспішним і воно не було продуманим», - сказав Янукович.

Президент  наголосив, що Україні необхідно шукати шляхи співробітництва з Росією та країнами Митного союзу.

«Я далекий від того, що нам треба ускладнювати стосунки з Росією і країнами Митного союзу. Нам, навпаки, треба думати, як їх спростити, як шукати порозуміння, як побудувати модель стосунків України з країнами Митного союзу. Саме це питання сьогодні хвилює і президента Росії, тому що він добре розуміє, що будь-яка ситуація, яка буде ускладнювати ці стосунки, не піде на користь ні Україні, ні Росії», - додав Янукович.

Він наголосив, що національні інтереси завжди будуть в основі відносин України з інтеграційними об’єднаннями.

«Нам треба знайти прагматичні рішення, і наші національні інтереси завжди будуть покладені в основу відносин України як з Європейським Союзом, так і з Митним союзом», - додав президент.

Читайте також: Торговельна війна: симпатії Євросоюзу до України зросли

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.