НОВИНИ

У Вишневому Мельника позбавили звання почесного громадянина міста

Депутати міста Вишневе Київської області 29 серпня на сесії своїм рішенням позбавили Петра Мельника звання «почесного громадянина Вишневого». Про це повідомив голова громадської організації «Ми разом» Віталій Плескач, пише сайт громади Приірпіння.

«Деякі депутати, щоправда, утримались, деякі не голосували. Питання ініціювала наша громадська організація спільно з деякими депутатами ради», – розповів він.

Торік, напередодні виборів, округом Мельника прокотилася ціла хвиля «визнання» – ради місцевих органів самоврядування, одна за одною, визнавали його почесним громадянином населених пунктів.

У Приірпінні, в селищі Коцюбинське місцева влада статус почесного громадянина кандидату в нардепи Мельнику взагалі видала авансом: спершу про те, що він таким є повідомили на дні селища, а вже потім депутати Коцюбинської селищної ради практично всі як один, проголосували заднім числом за те, що вже анонсували громаді.  

Поки що у рідному для Мельника Приірпінні місцева влада не вносила у порядок денний аналогічних проектів рішень.

У Партії регіонів обіцяють, що найближчим часом Мельник стане безпартійним.

«Дата, коли обласний осередок Партії регіонів повинен зібратись поки невідома, але це має відбутись найближчим часом. Там і мають поставити питання щодо виключення Петра Мельника з партійних лав», – повідомило сайту громади Приірпіння джерело в Партії регіонів.

Нагадаємо, 27 липня працівники головного управління внутрішньої безпеки міністерства доходів і зборів спільно з головним управлінням боротьби з організованої злочинністю МВС затримали ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника під час отримання хабара в загальній сумі 120 тис. грн. 

За рішенням Печерського суду Мельник перебував під домашнім арештом. 7 серпня на нього одягли спеціальний браслет, який дозволяє відстежувати всі переміщення заарештованого.

У ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і зник у невідомому напрямку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.