НОВИНИ

Захарченко запевняє, що натрапив на слід Мельника і готує його екстрадицію

Правоохоронні органи встановили місце перебування екс-ректора Національного університету Державної податкової служби Петра Мельника і готуються до його затримання та екстрадиції в Україну. Про це журналістам повідомив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

«Місце перебування пана Мельника встановлено. Зараз відбувається відповідна процедура щодо подальшої його екстрадиції на територію України. Наші колеги зараз займаються його затриманням, тому я зараз, раніше часу відповідного затримання казати, де він, не буду, але він не в Україні», - сказав Захарченко.

Міністр нагадав, що це місце вдалося встановити завдяки оголошенню Мельника у міжнародний розшук по лінії Інтерполу.

Як повідомлялось, 12 серпня Печерський райсуд дозволив затримати ректора для доставки до суду для зміни запобіжного заходу. 14 серпня Мельника оголосили в міжнародний розшук, оскільки з'явилася інформація, що в ніч на 9 серпня він втік до Білорусі.

Офіційно правоохоронні органи не підтверджували, що ректор перебуває за кордоном.

Нагадаємо, ректора Національного університету державної податкової служби затримали 27 липня працівники міліції у власному кабінеті при отриманні хабара.

За рішенням Печерського суду Мельник перебував під домашнім арештом. 7 серпня на нього одягли спеціальний браслет, який дозволяє відстежувати всі переміщення заарештованого.

У ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і зник у невідомому напрямку.

Читайте також: «Полетів, але обіцяв повернутись»: втеча Мельника як втілення української корупції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.